Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az h rendszer leiró adatbázis?

Mi az h rendszer leiró adatbázis?

Figyelt kérdés
Van egy winxpém meg egy win7 esem és a total commander 7.50 esset akartam instalálni a win7esre és felisraktam de van egy ojan h wincmd.key és ezt valamirendszer leiró adatbázissal vagy mivel nyissa meg a winxpémen megnyissa a win7 esen nem miért mit kell?valami program kell a müködésére vagy mi?
2010. febr. 6. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Állati(jó)a kérdésed,kíváncsi vagyok én is a válaszokra.
2010. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a registry az, csak magyarul
2010. febr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A regisztrációs adatbázis vagy rendszerleíró adatbázis (rövidebben RAB; angolul registry) a számítástechnikában az operációs rendszerek egy adatbázisa, melynek adatai leírják a rendszer konfigurációját. A rendszerleíró adatbázis leginkább a 32 bites Microsoft Windows operációs rendszerek sajátossága, lásd: a Windows rendszerleíró adatbázisa.


Forrás: Wikipedia [

[link]


[link]

2010. febr. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ahha és az ien rendszer leiró file okat mivel nyitom meg? akkor azért nem birom megnyitni win 7 esen mert az 86bites és ez meg csak 32bit és 64bitre van?
2010. febr. 6. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:

olyan, hogy 86 bites NEM LÉTEZIK!

csal 32 és 64 bites van!

XP-86 az 32 bites.

2010. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!