Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Total Commander nem hajlandó...

Total Commander nem hajlandó egyesíteni a fájlokat! Mi a probléma?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy filmet,15 darabból áll a kiterjesztésük .001,.002,stb.Az első fájl kiterjesztése valami.001.avi,ezt le is tudom játszani KMP-vel.A crc fájl is megvan de mégsem lehet egyesíteni.
2010. febr. 6. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld winrar-al.
2010. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ott milyen opció alatt?Mert nem rar vagy zip formában van.
2010. febr. 6. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első végéről töröld le azt,hogy .avi és aztán próbáld.
2010. febr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam avi kiterjesztés nélkül és megcsinálta,de 1,4GB helyet 0B-ot foglal és nem lehet lejátszani.A crc fájlt hibásnak mondja.
2010. febr. 6. 15:58
 5/5 anonim ***** válasza:

az első fájlt nevezd *.001-ről *.rar-ra

próbáld megnyitni, ha megnyitja a winrar és látod benne az avi-t akkor jó lesz, nincs más dolgod mint kicsomagolni. Amint kéri a következő fájlt, csak add meg neki a *.002-t és innentől már automatán tudni fogja hogy 003 004 stb, nem kell tovább megadni neki.

Bár általában ha van crc fájl akkor azt valóban totalcommanderrel kellene, de azért próbáld úgy ahogy mondtam.

2010. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!