Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Microsoft Word hibájából...

A Microsoft Word hibájából eltűnt egy csomó tárhely a gépemen, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Microsoft Wordben dolgoztam, több word dokumentum is meg volt nyitva, sok nagy kiterjedésű kép vágólapon. Ilyenkor nekem úgy szokta csinálni, hogy amíg a word meg van nyitva, valamennyivel csökken a merevlemezen a tárhely. de ha bezárom, akkor ezt "visszaadja". Most viszont hiba üzenet érkezett: "A Word hibát észlel, ezért leáll", és az elvett tárhelyet elvesztettem, több mint 200mb-ot, az szerintem elég sok, mert így is nagyon kevés van, és fogalmam sincs hogyan szerezhetném vissza. Ráadásul fenn áll a veszélye, hogy lesz még ilyen, mert ezután még 2-szer történt ilyen, és itt is elveszett 2x5mb. Köszönöm a segítséget.

2015. jan. 13. 14:30
 1/5 Brenya ***** válasza:
Próbáld meg:Be lépsz a "world"-be utána eszközök - beállítások - alapkönyvtár - Autom.mentési fájlok ,ha ennek tartalmát törlöd akkor talán visszakapod a tárhelyet.
2015. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fagyás miatt otthagyta a temp fájlokat. Futtass le egy pucoló progit, pl Ccleaner.

Kicsi a hdd-d? Számtalan megoldás van erre is.

2015. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem úgy van beállítva a gépem, hogy a rejtett fájlokat, így az automatikus mentési fájlokat is mutatja, ilyenekkel találkoztam már, és ezeket saját kezűleg töröltem, és akkor tényleg vissza is kaptam a tárhelyet, de ebben a 3 esetben nem keletkeztek ilyen fájlok vagy ha keletkeztek, akkor nem tudom, hogy hol, mert már szinte mindent átnéztem.
2015. jan. 13. 17:28
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Brenya! A megadott helyen találtam egy fájlt, amit törölve visszakaptam az elvesztett tárhely többségét, még kb. 30 mb hiányzik. Köszönöm a segítséget!
2015. jan. 15. 16:25
 5/5 Brenya ***** válasza:

A 30mb lehet,hogy töredezettség miatt keletkezet(futtass egy töredezettség mentesítést).

Nagyon szívesen(örülők,hogy segíthettem).

2015. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!