Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történik a skypeal van...

Mi történik a skypeal van microsoft accountom és nem engedi hogy bejelentkezzek mi lenne az oka?

Figyelt kérdés
Meginditom a Skypeot es csak forog forog forog és semit nem csinál probaltam kitörölni ujrarakni probaltam az %appdata%/skype al kitorolni az .xml file, probáltam kitörölni revo uninstal nevű programmal mindezek a probálgatás után sem mentek ? más javaslat?

2015. jan. 13. 18:15
 1/3 eVoLNT5 ***** válasza:

azt a mappát hiába törlöd, csak a logokat tünteted el vele.


mindenesetre, próbáltál már ezzel a fiókkal belépni előtte? microsoft belépésnél az emailt is meg kell adni, skype belépésnél csak a skype id-det kell megadni.

bejelentkezéskor lehet választani, hogy microsoft fiókból vagy skypeból lépsz be. :)

2015. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most mióta kitöröltem nem még jelenik meg hogy válasszak microsoft fiók vagy skype fiók ... hanem direkt ahogy meginditom nekikezd forogni windows 8 am van 64bites ha ez segitene valamin
2015. jan. 13. 18:37
 3/3 A kérdező kommentje:
És a www.microsoft.com ra felenged hogy lépjek szóval nem a fiókkal van a baj hanem valami elálitódott
2015. jan. 13. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!