Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom törölni a nem...

Hogyan tudom törölni a nem eredeti Microsoft office-t a laptopomról?

Figyelt kérdés

akármikor törölni akarom, elindítja a törlést, aztán leáll és újraindítja magát. Aztán időközönként -hiába nem lépek bele semmi olyan dokumentumba- újra telepíteni akarja az officet, aztán nem tudja és szintén újraindítja magát. Hogy lehet teljesen eltávolítani?

Próbáltam programokkal, töröltem többször is, a vége mindig az újraindítás. :( Kérem, valaki segítsen! Nem telepíthetem újra a gépet, ahhoz túl sok anyag van rajta, ami kell a tanulmányaimhoz.



2015. jan. 14. 14:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

de, lásd az áldott jó szívem mire képes!

innen letöltheted a FULL (Teljes) verziót, Portable (telepíteni NEM kell!) csak a Windows rendszerednek megfelelőt töltsd le (32 bites, vagy 64 bites)

[link]

(ezzel menni fog az "Erőltetett eltávolítás is!)

2015. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

vagy:

Total Uninstaller Portable - Multilang (magyar is)

[link]

Free -re kattints.... várd meg míg visszaszámol....gépeld be, pontosan a karaktereket, Submit gombra katt!, > Download Now -ra klikk!

2015. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

2013 Office-t ezzel?:

[link]


elődjeit:

[link]

2015. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem sikerult az sem, de azert koszi
2015. márc. 19. 16:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!