Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD filmből AVI-t készítvén...

DVD filmből AVI-t készítvén egyes elemeknek miért csak egy részét konvertálja át a program?!

Figyelt kérdés

Video klippet szeretnék készíteni egy film részleteiből -már csináltam többet, eddig símán ment- és van kettő darab VTS file, mindegyik 18 perces / 0.98 Gb / de a videokonvertáló program csak 5 percnyit konvertál át AVI-ba és nem értem, miért?!?! A többi filmfile-t, amire szükségem volt, megcsinálta, de ebből a kettőből mindig csak 5 percnyit készít el!

Xilisoft AVI MPEG Converter 3-mal csináltam..............


2010. febr. 6. 22:11
 1/3 anonim válasza:

- HA CRACK-ELT -

Lehetséges, hogy a program észrevette, hogy nem az eredetit használod és csak 5 percnyi anyagot enged konvertálni.

- HA NEM -

Passz.

2010. febr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, akkor passz, mert csináltam már más filmeket is hasonló módon, azokat átkonvertálta. Valóban teszteltem már olyan ingyenes programokat, amik kiírták, hogy sorry, de csak 3 percnyi anyagot fognak megcsinálni, mert demo verzió, meg próbacucc, ilyesmi, de ilyenkor értesítés is megjelent erről! Most pedig szó sincs erről..........
2010. febr. 7. 00:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem frissítetted a programot? Ha tört akkor az nem tesz jót neki... Esetleg próbáld ki az egyik kedvencemmel [link]

(iso-t kell csinálni a filmből előbb)

2010. febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!