Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy fujitsu siemens...

Vettem egy fujitsu siemens amilo m3438 laptopot, újraraktam win7 32vel, és hiába töltök le hozzá drivert, egyik sem akar el sem indulni, rendszergazdaként sem. Valami tanács, vagy link a reális driverekhez?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 01:04
 1/2 anonim ***** válasza:

A "rendes" driverek itt vannak:

[link]

De úgy látom, Windows XP-re van csak, elég régi darab. Megpróbálkozhatsz darabonként felinstallálni mindent az eredeti gyártó honlapjáról, ha ezek nem működnek, de ahhoz nem árt páréves rutin. Eszközkezelőben a fel nem ismert eszközök tulajdonságában van egy ID, azzal kell keresgélni (VEN<valami>DEV<valami>...)

2015. jan. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne írj privát üzenetet!

Ha fel akarod rakni az XP-t (amit nem ajánlok), kelleni fog hozzá az alaplapi SATA driver kislemezen, vagy nLite-tal felütve. De az XP már nagyon régi. Windows 7 vagy Windows 8.1 a megoldás, és keresgélj hozzá drivert úgy, ahogy mondtam!

2015. jan. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!