Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Team Speak 3 szervert szeretné...

Team Speak 3 szervert szeretnék készíteni? Többi lent! HELP ME FONTOS!

Figyelt kérdés
Megcsináltam a szervert stb. de nem tudom mi az IP mert csak a localhost-al tudok felmenni és nem tudom mi az IP amin a barátaim is feltudnak majd jönni. Van a ts3 server icon ott az idő mellett rákattintottam jobb egér gombbal de nem volt ott az a WAN ip és nem tudom,hogy tudjanak feljönni a szerverre a haverok. Nem szeretnék Hamachisat. Ebbe tudtok segíteni?

2015. jan. 21. 17:11
1 2
 1/12 Argloss ***** válasza:

[link]


Ha van router bekapcsolt tűzfallal, akkor a 9987 portot engedélyezni kell, hogy a többiek tudjanak csatlakozni.

2015. jan. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
HOgyan érted,hogy bekapcsolt tűz fal? Nem engedni a saját IP-vel +port-al nem dobja fel a barátomat.
2015. jan. 22. 14:33
 3/12 Argloss ***** válasza:

Csak simán az IP címedet kell használnia.

A tűzfal olyan, mint egy nagy fal a géped körül. Te tudod megmondani neki, hogy mi tud kimenni az internetre, illetve bejönni a gépedre. Ha mondjuk Windows 7-ed van abban alapból van tűzfal, aminek meg kell mondani, hogy a TeamSpeak server fogadhat kívülről látogatókat.

A router egy eszköz a géped előtt ami internet megosztásra szolgál. Ezeken is szokott lenni egy tűzfal, ami alapbeállításon nem nagyon engedi a kívülről érkezőket hozzáférni a mögötte lévő gépekhez.

2015. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogyan engedélyezzem? Amúgy köszönöm, hogy ilyen hamar válaszolsz a kérdésemre és segítesz nekem.
2015. jan. 22. 16:57
 5/12 Argloss ***** válasza:

Többféle tűzfal és router van, szóval a beállítások eltérőek. Mivel nem árultad el, hogy milyen védelmi programok vannak a gépen, illetve router típust sem mondtál így ezt a pár linket tudom adni:


Windows tűzfal segédlet:

[link]


Ha van routered, akkor annak a beállító felületét úgy érheted el, hogy a böngészőbe beírod az alapértelmezett átjáró címét: (a cikkben más van aláhúzva, de alatta pár sorral ott van az is ami neked kell)

[link]


Itt meg tudod nézni, hogy a te routereden hogyan kell portot engedélyezni:

[link]

2015. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Engedélyeztem nyilvánosra is de nem történt semmi se az égvilágon. stb.. A saját Ip-et és a portot is megcsináltam kiizéltem de semmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nem történt
2015. jan. 22. 18:42
 7/12 A kérdező kommentje:

Hiába a haverom még mindig nem tudd feljönni. Ezeket megcsináltam meg minden. Csak én tudok felmenni meg a másik számítógépről én semmi mindent engedélyeztem a portot és megcsináltam de nincs olyan, hogy WIN ip és nem tudom sehogy se megoldani, hogy feljöjjön

Hamachival se tud.

2015. jan. 22. 19:35
 8/12 A kérdező kommentje:
WAN ip
2015. jan. 22. 19:38
 9/12 A kérdező kommentje:
2015. jan. 22. 19:41
 10/12 A kérdező kommentje:
2015. jan. 22. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!