Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A NFS:U2 nem miért nem ad...

A NFS:U2 nem miért nem ad versenyeket? (több lent)

Figyelt kérdés
Üdv! Nos, a probléma: az NFS:U2 baromia nem ad versenyeket. Még anno is, csomószor jelentkezett ez és mindig újra kellett kezdenem az egészet És mindig ugyanakkor jelentkezett: Toyota Supra után, jelenleg a legújabb elérhető autó az Acura. Léci segítsetek, semmi kedvem előlről kezdeni.

2015. jan. 22. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szereld fel annyi villogó kacattal a járgányt, hogy a karácsonyfa is elsápadjon. Akkor nyílnak ki új versenyek, ha elég sok csillagnyi értékelést kap az autód.
2015. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Atya világ... kösz, megpróbálom :D (Persze hogy amitől még nem lesz undorító szar az autó, az kevés csillagot ad...)
2015. jan. 22. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Autófüggő mennyire lesz undorító, 1-2 járgánynál vannak egész jó darabok. Nem emlékszem én mit használtam, de az egész pofás maradt túlcifrázás nélkül is, és mehettem vele új versenyekre.
2015. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom anélkül hogy undorító lenne, csak egy carbon tükör kellett :D Kösz mégegyszer.
2015. jan. 22. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!