Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok hasonló programot?

Tudtok hasonló programot?

Figyelt kérdés

Rajzfilmet szeretnék készíteni de eddig nem sikerült, nem nagyon komoly programra gondolok, egy lenne a lényeg, ha magyar nem is, de legyen könnyen kezelhető, a minőségnek nem kell HD a lényeg az hogy fel lehessen ismerni hogy lány vagy fiú a karakter, nem olyanra gondolok mint a minecraftban (igen azzal is próbálkoztam) szóval csak egy egyszerű program kellene amivel létrehozhatok házat, karaktereket, (hátteret) vagy ha van olyan játék amiben lehet több karaktert létre hozni és tetszőlegesen mozgatni az is megfelel, már régóta szenvedek, kérlek segítsetek!!

Előre is THX



2015. jan. 22. 20:47
 1/5 tabaki ***** válasza:
2015. jan. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Épp tegnap csináltam erről egy videót.

https://www.youtube.com/watch?v=oLEisGI19Hw

2015. jan. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönőm mind kettőtöknek!

A második válaszoló ötlete, nyerő számomra, megnéztem a videót, pont ilyen egyszerű elképzelésem volt.

Várom a második részt, hogy többet tudhassak meg a programról, arra még kíváncsi lennék hogy "úgy" mozgatható e, hogy például sétál egyenesen és látható hogy át fordul bal, vagy jobb oldalra???

Köszönőm még egyszer!

2015. jan. 23. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Privátban válaszoltam.
2015. jan. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyonszépen köszönőm! :)
2015. jan. 23. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!