Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 telepítő újraindul...

Windows 8.1 telepítő újraindul. Miért?

Figyelt kérdés

Egy laptopot Win 8.1-re, UEFI-ben. Tisztaszoftveres. Rufus USB kulccsal, FAT 32, GPT partíciós séma -- ahogy kell.


A probléma: telepítés pöpecül elindul, megcsinálom a partíciókat, a telepítés elérkezik az újraindulós fázisba és ahelyett hogy folytatódna tovább ... visszaloopol a telepítőbe (nyelvmegadás, stb.).


Amit próbáltam:


1. DVD-ről telepíteni (ugyanaz a probléma)

2. Másik USB port a laptopn (ditto)

3. Újraírni az USB kulcsot (ditto)

4. BIOS-t vissszaállítottam default-ra (ditto)

5. Földhöz vágni a laptopot ... (ja, azt még nem próbáltam)


Valakinek ötlete van?


2015. jan. 23. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor vége az első körnek, szerintem vedd ki a pendrájvot. Utána már nincs rá szükség elvileg. Így kénytelen lesz a vinyóról indulni...
2015. jan. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vedd ki a telepítő lemezt stb ujraindítás után.Ha beindult a windows viszateheted.Valamikor kell hogy tovább tudjon települni.Azért még egy jo tanács,nézz utánna a géped gyártója milyen op-t támogat.(nem mindegy hogy pl:win7 vagy win7pro stb)Lehet azért indul újra és ujra a telepítés.
2015. jan. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ok, sikerült! Köszi a tanácsokat, ment a zöld kéz!
2015. jan. 23. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!