Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megtelik a C meghajtóm pedig...

Coleman5324 kérdése:

Megtelik a C meghajtóm pedig nem is használom csak a rendszernek! Mi foglalja el a 40Gb-ot?

Figyelt kérdés
40Gb-os partíciót használok a C meghajtónak, Win7 32bit sp1, lemezkarbantartó megvolt ötletem nincs. A 40Gb-ból 2,4Gb szabad és nem értem miért? Nincs agyon pakolva felesleges programokkal csak ami kell, Tc up-ban átnéztem a fájlok méretét összvissz olyan 25Gb körül van(igen a relytett fájlokkal együtt). Nem értem mi foglal akkor ennyi helyet?

2015. jan. 23. 08:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

2. rendszer fut rajta amivel tapasztalom a jelenséget szal telepítés felesleges, meg saját magad írod h 32bit 16Gb tehát ha jól számolok maradt 24Gb helyem programokra!

De részletesen érthetően leírtam h összeszámoltam a fájlok méretét összesen kb 20-25Gb a rejtett fájlokkal ,lapozó fájllal együt! tehát itt a gond! nekem nem alternatív megoldás kell hanem megoldás! 40Gbon fárnie kell neki!

2015. jan. 23. 08:40
 12/15 anonim ***** válasza:

A windows egy olyan állatfaj amely az idővel egyenesen arányosan növekszik! :)

Próbálkozhatsz még töredezettségmentesítéssel, frissítések által hátrahagyott szemetek törlésével, különböző temp fájlok törlésével, windows naplófájlok törlésével, stb...

Esetleg van olyan utility ami megmutatja mi mekkora méretű illetve, hogy épp mi ír a hdd-re és hova. Csak most nem jut eszembe a neve (majd leírom ha beugrik) vagy megsúgja egy guru. :)

2015. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
értelek persze csak 2hónapos rendszerhez képest ez nagyon gyorsan megnőtt !
2015. jan. 23. 08:50
 14/15 anonim ***** válasza:
Akkor ennek utána kellene járni mert ennyi idő alatt vagy egy program rendellenes működése vagy a frissítések után hátrahagyott szemét okozhat csak ilyet.
2015. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

esetleg ezeket érdemes szemügyre venned...

2015. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!