Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 eltávolítása Windows...

Windows 7 eltávolítása Windows 8.1 mellől?

Figyelt kérdés

Windows 8 alól így néz ki:


C : Windows 8.1

E : Windows 7

F : Személyes fájlaim


A windows 7-et szeretném eltávolítani, hogy csak a 8.1 maradjon meg. a személyes fájlaimat szeretném megtartani. Hogy lehetséges ez?


2015. jan. 23. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha hogy érted hogy a C meghajtót törölni azt nem tudom de ha az adatokat akarod csak ami rajta van (win 7) akkor jobb katt a C re és formázás

és utánna amennyit foglalt a win 7 annyi szabad helyed lesz a c n ,ha nem csak a windows 7 et tartottad rajta akkor a progikat is leszedi amit a 7 re feltettél de csak akkor ha c n vannak a progiid

tehát jobb katt formázás vagy angolul format

2015. jan. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 jan1k4papa ***** válasza:
Na most mivel win rol van szo nem tudod megformazni az et ugyhogy az elottem levo nem volt tul okos ezt igy tudod ha beteszed a telpitolemezt ,egformazod az e t kivezeszed a lemezt es lass csodat :)
2015. jan. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megoldottam közben.


Ez történt : Windows 7-es partició formázása a fájlkezelőből [E]


Mini Tool Partition Wizarddal vagy mivel [E] és [F] összeolvasása, egyesítése. Újraindítás és most jó.

2015. jan. 23. 15:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Örülök hogy megoldottad remélem segitettem azért a 2 es válaszoló megjegyzése nem esett jól:(
2015. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is örülökennek :D:D Ne essen rosszul neked, gondolj arra hogy neked volt igazad lényegében :)

ment azért a zöld kéz is

2015. jan. 24. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm :) örülök hogy sikerült:D ha kell segitség még bármiben irj csak nekem priviben ha akarsz szivesen segitek:D
2015. jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké :D :)
2015. jan. 25. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!