Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képszerkesztés programmal?

Képszerkesztés programmal?

Figyelt kérdés

Szisztok

[link]

szóval erről a képről lenne szó és az a baj vele hogy hiányzik a sas két szárnyából három centi és szeretnék valakit megkérni az oldalon ha hajlandó volna nekem átszerkeszteni a képet úgy meglegyen a szárny 3 centis része és aháttér vele együtt egy farmerkabátra szeretném emblémáztatni,vagy ha esetleg valaki tud valami modernebb eljárást amivel minél élethübb lenne az is érdekelne.

esetleg javaslet is érdekelne hogy milyen programmal lehet ilyet csinélni?



2015. jan. 24. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs de most nem volt elég időm.

Remélem hasznát veszed.

[link]

2015. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezt te csináltad ? mert nagyon érdekelne hogy milyen progival lehet ilyet?esetleg még egy kettő centit rá lehetne húzni a szélességére hogy ott is látszodjanak a szárnyvégeken a lángnyelvek,?
2015. jan. 24. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen én csináltam. Photoshop CC vel csináltam.

[link]

2015. jan. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm egy isten vagy,esetleg ha érdekel milyen progival tudsz felvételt késziteni az ilyen tervezésekről tudom ajánlani a HyperCam progit
2015. jan. 24. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!