Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Java8 Update31 uj javát...

Java8 Update31 uj javát teleiptetem a gépemen de nem tölti be a java oldalakat vagyis blokolva van hol tudon feloldani?

Figyelt kérdés

For security, applications must now meet the reyuirements for the High or Very High security aettings, or be part of the Exception Site List, to be allowed to run.


Ezt a szöveget kapom mielőtt betöltenné az adott javás oldalt , de mit teletek hogy fussanak ujra a javás oldalak?


2015. jan. 24. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Vezérlőpult -> Java -> Security fül -> Exclude list -> Add URL


Ez a kivételek listája. Ide add hozzá azt az URL-t, amit a blokkoló üzenetben ír a "Location: " után.

2015. jan. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Esetleg képel megtudnád mutatni csakmert ellég béna vagyok ? Sokat segitene.
2015. jan. 24. 11:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább videóval, én is innen néztem:

https://www.youtube.com/watch?v=kf64OgNokqI


Ez még picit régebbi Java konfig felület, de a gombok nevei ugyanazok.

2015. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösszönöm sikerölt csak van még egy cset oldal aminek a neve cset.hu ezt nem akarja megnyitni ezzis javával mükődik csak , a javánál a control panelnél kéne még állitgatni valamit mert ott is van sok pippa meg választásis .
2015. jan. 24. 15:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyitmég leírnék hogy használok 3 cset oldalt ami csak javával megy most tudok használni 2 a gyalogló és a chat.hu de a 3dik aa cset.hu az továbrais blokolva van nem tölti be mint korában mikormég a java7 update 51 verzió volt fent de aauj verziós java ami a java8 update 31 rosszul lett megcsinálva.
2015. jan. 24. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!