Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik olyan program, ami...

Létezik olyan program, ami ténylegesen lájk és megosztás törő?

Figyelt kérdés
Mert én szedtem le Firefoxhoz kiegészítőket, de egyik sem töri a lájkot és a megosztást, véleményem szerint csak adott oldalakon. Lájk törő téma a face-n szintén nem jó, mert kattingatni kell, valami megoldás esetleg?

2015. jan. 24. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis felhasználói vénád, akkor lekérve az oldal forráskódját, hamar megtalálhatod benne a youtube-os hivatkozást a videóra, anélkül, hogy muszájosztogatnál.


Ha nincs, akkor is könnyíthetsz az emberek életén: a megosztás, és a megnézés után egyszerűen beírod a megosztott videó első kommentjébe az igazi linket. Így ugyan te megosztottál, de a többieknek már nem kell muszájosztaniuk.

2015. jan. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez is egy megoldás, de édesapám dolgát szerettem volna könnyíteni, aki nem 100% vágja a témát, azért szerettem volna valami könnyebb megoldást.
2015. jan. 25. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!