Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üdv! Nem tudom jó kategóriába...

Üdv! Nem tudom jó kategóriába írtam-e, de ha nem, akkor bocsi. A kérdésem annyi lenne, tudtok-e olyan publikáló oldalt, ahol ténylegesen fizetnek?

Figyelt kérdés
Olyan oldalra gondolok, hogy beregisztrálsz, feltöltesz képet, általad írt cikket, verset, stb..., az oldalon bárki megnézheti, de nem töltheti le vagy mi. És ha egy újságnak vagy magazinnak megtetszik vmelyik cikked pl., akkor ők megveszik a netes oldaltól a publikálási jogot, amiből te is részesedsz. Régebben hallottam az ilyen oldalakról, de sose találtam egyet se. Ha valaki ismer ilyet, légyszi írja le!

2012. jún. 27. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Magyarországon ez nem honosodott meg, kicsi hozzá a piac.
2012. jún. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! És külföldi oldalt tudsz esetleg? Mert most ilyen természetfotókért nemtudom mennyire szoktak fizetni, gondolom inkább az ilyen balesetek-katasztrófák-sportesemények mennek jobban... de próba szerencse :D
2012. aug. 2. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!