Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik valami olyan program,...

Létezik valami olyan program, ami egy kicsit felviszi a gépem teljesítményét?

Figyelt kérdés
Például kicsit feljebb viszi a video kártya, vagy a processzor teljesítményét valahogy, még akkor is, ha azokban idővel kár keletkezik.. ( Garanciás a laptopom, vissza küldtem, egy csere processzorral kipróbálták, azt írták hogy jó, az én processzoromat pedig nem próbálták ki, és ki sem cserélték) Ezért gondoltam valami hasonlóra, mert még vissza van 3 év gari...

2015. jan. 25. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok garanciavesztéssel járnak, ráadásul érezhető teljesítménynövekedést egyiktől sem lehet várni, csak +5-6%-okat.
2015. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg laptopnál nagy valószínűséggel ezek az értékek le is vannak gyárilag zárva, tehát szoftveresen sem lehet változtatni.
2015. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem.. Köszi..:S Csak semmi ötletem nincs már tényleg.. Egyik elektronikához értő ismerősöm azt mondta, hogy meg tudja oldani, hogy úgy nézzen ki a gép, mintha mondjuk villámcsapás lett volna, vagy valami... Mert most másik processzorral próbálgatják a gépem, és nekik persze hogy jó... Pedig érezhető hogy milyen lett... youtube + Counter Strike 1.6 már nem fér össze... ( 2 éve lett véve, 130 ezerért..) Én nem ezt várom tőle... És akkor még olyan volt, amilyennek kellett hogy legyen..
2015. jan. 25. 15:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Villámcsapást nem állja a garancia, az a lakás elektromos hálózatának a hibája lenne. Túlfeszültség amúgysem tudja tönkretenni már ezeket mert van védelem a tápban - ha azt kiiktatod észreveszik. De szerény véleményem szerint azt kéne diagnosztizálni, hogy miért lassú, ahelyett, hogy vérbosszút esküdsz a szervíz ellen és megpróbálod tönkretenni a terméket. Ha a YouTube miatt lassú, az az internetlérésre vagy Flash playerre utalhat, amin annyira nem kell csodálkozni, használj helyette más böngészőt/beépülőt és telepítsd normálisan a drivereket, meg ne fusson millió+1 program a háttérben - lehet, hogy egy memóriabővítés is megoldaná a dolgot. A Flash újabb verziói még izmosabb asztali gépeket is meg tudnak akasztani, mert egyszerűen rosszul van megírva és évek óta csak a gyányolás megy az Adobenál optimalizálás helyett.
2015. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pinkpancser ***** válasza:
Óvatosan a villámmal! Arra garancia nem vonatkozik, hanem a lakás biztosítás. És ha megnézik jobban a gépet akkor kiderülhet a turpisság, akkor pedig csak egy lefüstölt géped marad.
2015. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!