Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » NFS Most Wanted-ben mi értelme...

NFS Most Wanted-ben mi értelme van a tüskés útlezárásoknak?

Figyelt kérdés
2005-ös eredetiről beszélek ha egy tüskén átmegyek akkor az a játék végét jelenti akkor miért nem írja ki rögtön,hogy game over? vagy én vagyok hülye és lehet valamit tenni a tüskék ellen? help
2015. jan. 27. 19:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint a kerékszúrás után még meglehet lógni valahogy.


Ha tüskét látsz, lassítsd be az időt, úgy könnyeb kikerülni őket!

2015. jan. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Gábor_79 ***** válasza:
Annyi, hogy nem tudsz menekülni utána. Azért nem game over, mert a játék folyamán minimum 3-szor elkaphatnak, de asszem pénzel kiválthatod a kárt amit okoztál. Nem mostanában játszottam.
2015. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gábor_79 ***** válasza:
Sosincs végigrakva az út csak tüskével. Egy minimális hely van ahol a rendőrautókba beleronthasz. Csak jó helyen kell eltalálni. Az a nehézség benne többek között.
2015. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
persze de ha van két tüske közötte hosszában 2db K9-essel meg egy ami nem hosszában áll + elõtte egy sima kocs ami megált akkor csak az az esélyem hogy az egyik dzsipnek a hátuljába megyek és akkor átjutok namost ehhez még a szögnek is jónak kell lenni és a sebességnek is szóval ja nehéz de amugy ja tüske után lehet vele menni kb 10m-t de elõbb elkapnak olyan lassu. én esküszöm felvenném a kapcsolatot az EA-val és ráveszem õket hogy csináljanak egy második verziót a játékból erre alapozva. mi a véleményetek?
2015. jan. 27. 23:39
 5/10 ZxRicsi válasza:
Már vagy 4* végigvittem, de soha nem volt komolyabb problémám a tüskékkel, legfeljebb káromkodtam egy nagyot ha rácsúsztam, de vagy előző mentés folytatása, vagy kiváltod magad, vagy a legidegesítőbb ha elviszik a kocsid, mert megvan a 3 X. Egyébként mindég van egy gyenge pont ahol áttörhetsz, és ahogy az előző hozzászólók említették használd az időlassítást. Ha végképp nincs kiút, időlassítás + satufék + kézifék + éles kanyar és spuri az ellenkező irányba.
2015. jan. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Gábor_79 ***** válasza:
Ha középen van két autó, akkor oldalról ki lehet kerülni a füvön, vagy mi.
2015. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Gábor_79 ***** válasza:
Ha játszol pár tíz órát, akkor rájösz, hogy nem lehetetlen és csípőből megy. Én a végén, mikor többször végigjátszottam, direkt betöltöttem egy ilyen szitut, amikor csak pusztítani kell és jó időt el lehet tölteni vele.
2015. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de én most nem karierben nyomom hanem a pályásokon. amúgy a lassítás semmire nem jó a helyzet nem fog változni csak lelassul azoknak van akiknek szar a reakcióidejük nekem meg jobb mint egy vadászpilótáé szóval erről ennyit..
2015. jan. 28. 17:25
 9/10 Gábor_79 ***** válasza:
A lassítást én sem használtam soha, mert akkor az irányítás nagyon megváltozik. Teljesen más lesz tőle.
2015. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem lessz más tõle csak úgy érzed mert az irányítás is lelassul az idõvel szerintem arányosan.
2015. jan. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!