Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A kérdésem az hogy, menne a...

Redghost kérdése:

A kérdésem az hogy, menne a gépemen a Need for Speed The Run játék? A gépigényem megfelel a játéknak kivéve a procit mert az AMD Atholon 64 2.4 GHZ (3800+) 1 magos.

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést azért irtam ki mert megnéztem a gépigényt és 2 magos procit kernek minimum. Működne 1 magos procival akadás nélkül?

#processzor #gépigény #Need for Speed The Run.
2015. jan. 29. 14:06
 1/4 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Én nem kínoznám azt a processzort.Főleg,ha nincs rajta normális hűtés.

Ha menne is,akkor minimum grafikán.

De szerintem úgy meg élvezhetetlen.

2015. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semennyire, frostbiteot használ, az meg nem hajlandó megmoccanni sem, amd nél inkább meg inkább 4 mag alatt.

Csak hogy értsd, hogy mennyit számít itt a sok mag; anno 2 magos amd vel próbáltam a bf3 at, minden lehúzva, 15-17 fps, és közben random időközönként eltűntek a karakterek(nem végzett a cpu az animációkkal, úgyhogy nem volt mit kirajzolni). Semmi máshoz nem nyúltam, vettem egy fx6100 at, ultra, 70+ fps stabilan. De nem egy nagy eresztés az a játék, nem veszítesz sokat, ha kimarad.

2015. jan. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vegyél új gépet...
2015. jan. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gyerekek mind hármotoknak igazat adok de szerintem egy probat megér.
2015. jan. 30. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!