Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul a Need For...

Miért nem indul a Need For Speed Underground 2?

Figyelt kérdés
Eredeti a játék, csak a telepítő kód nem, az elveszett. Azt írja ki hogy speed2. exe leállt. Egy 64bites win7 home premiumos gépem van. Crackeltem is már, meg 1.2-es patchet is raktam fel, egyik sem segített.

2015. jan. 23. 15:42
 1/5 jan1k4papa ***** válasza:
0%
Eredeti gamet crackelni ??:D az szep gratulalok
2015. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Eredeti gamet crackelni ??:D az szep gratulalok"


Az a gond, hogy van ilyen. Volt egy játékom, aminek annyira rossz volt a terméktámogatása, hogy patch után már nem indult el többé, csak crack-kel.

Esetleg ha újratelepíted és neten keresel telepítőkódot?

2015. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jan1k4papa:


OLVASD VÉGIG AMIT ÍR:

"Eredeti a játék, csak a telepítő kód nem, az elveszett."

2015. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam mindent,újra telepítettem más telepítő kóddal, de nem működik. Viszont van egy másik gép ami 32bites win7es és azon tökéletesen fut. Sajnos az én gépemen bármit csinálok ugyanúgy azt írja ki, hogy speed2.exe leállt. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. jan. 24. 12:12
 5/5 anonim válasza:

Ez a játék eredeti telepítőkódja:


58DD-QC75-9BBF-PKHG-6BQT


Nekem gond nélkül megy 64 bites Windows 7 Ultimate-en, szóval szerintem mindenképp próbálj meg egy újratelepítést ezzel a kóddal. A kompatibilitást állítsd át Windows 98/ME verzióra, mert csak azon fut rendesen.

2016. júl. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!