Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SEGÍTSÉG! Fontos nagyon miért...

SEGÍTSÉG! Fontos nagyon miért csinálja ezt a program?

Figyelt kérdés

Kérlek segíts fontos megbeszélésem lenne.A link itt van felvettem videóra hogy a skypem mit csinál:

https://www.youtube.com/watch?v=IiEqZ316C6I&feature=youtu.be


Már lassan egy hónapja próbálom megoldani a hibát.Frissítettem a skypet és kezdődött.

Minden jó frissités után majd bejelentkezek belépek és egyszer csak kifagy.Leáll és bekell zárnom az egészet.

Próbáltam többször is.Majd újra raktam a gépemet nem-e valami vírus de ugyanugy feltelepítettem és ugyan az a hiba.

Utána megpróbálkoztam régebbi skypekat letölteni .

Feltelepítettem többet is és bejelentkezek nem talál partnert se semmit majd rá 30 másodpercre kifagy ismételten midnen skype-val.Előrre igen letöröltem hogy ne ütközzön bele de sehogysem jó frissitést kikapcsoltam de mindegy mit csiinálok nem engedi.Kezd idegesíteni hogy nem enged be mert több megbeszélni valóm is lenne.Kérlek segítsetek ha tudtok.Operációs rendszerem Win 7 Ultimate 64 bit.Telefonon beenged jelentkezni meg más gépen is csak a sajátomon nem hanem folyton kifagy persze telefonon meg belép és tudok bűrmit csinálni rajta.Előre is köszönöm a válaszokat!Az elején mikor beindul a windows-om kírja hogy nem talál valami updatettool.exe-t okozhatja az?Több accountal is próbáltam belépni de semmi.Szerintetek az UpdateTool.exe hiányzik a gépről az lehet a baj?


2015. jan. 29. 14:34
 1/7 CspCsj ***** válasza:

UpdateTool valószínűleg az Origin klienshez tartozik.


Elsőnek: Futtatásba írd be %appdata%, és a megjelenő ablakban nevezd át a Skype mappát utána próbáld indítani és belépni.

2015. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Átneveztem a mappát majd bejelentkeztem és kifagyott ismételten segíts :'(
2015. jan. 29. 16:30
 3/7 CspCsj ***** válasza:

Sajnos erre számítottam, de meg kellett próbálni. (mivel írtad, hogy windows újratelepítés is volt, meg több fiókkal is csinálja, de más gépeken viszont nem)


Más hiba nem jelentkezik a gép használata közben? (hátha összefüggenek)


Másodjára a Skype naplózást ajánlott bekapcsolni, így a program menti a hibákat szöveges fájlba (remélhetőleg részletesen). A bekapcsolás lépései:

[link]

Röviden magyarul:

1. kilépsz a Skype-ból (ez nálad kimarad)

2. letöltöd a következőt: [link]

3. kicsomagolod és odamész a kicsomagolt fájlokhoz

4. duplaklikk a logging-on.reg fájlon, ha rákérdez akkor hozzáadod a regisztrációs adatbázishoz - ez bekapcsolja a naplózást

5. indítod a Skype-ot


Ezután az %appdata% mappában lévő Skype almappában létrejön minden indításra egy AKTUÁLISDÁTUM-IDŐ.LOG fájl, ami remélhetőleg tartalmaz információt a hiba okáról. (ha Fájlkezelőt/Intézőt használsz, a Nézet beállításoknál be kell kapcsolni a Rejtett fájlok és mappák láthatóságát)

Ezután az %appdata%\Skype mappába kell navigálni és megnyitni az AKTUÁLISDÁTUM-IDŐ.LOG fájlt, és a tartalmát átnézni.

2015. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kicsomagoltam társítja azt a mappákat a jegyzettömbel megnyitom a jegyzettömböt.Majd megnyitom a skpemat szoksásosan kifagy.megnyitottam a %appdata%-ot és megnyitom a mappát de nem látok semmilyen olyan fájlt.Nemtudnánk valahogy felvenni a kapcsolatot ? Mert nekem ez így nem fog menni ugy érzem.És fontos lenne.
2015. jan. 29. 18:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ismersz valami olyan programot ahol ugyanugy tudnál nekem írkálni vagy talán neked megvan a Teamviver?Mert ott tudnál nyulkálni a gépemhez.
2015. jan. 29. 18:50
 6/7 A kérdező kommentje:
ELKÉPESZTŐ!!!Letöröltem egy valami skype.exec dokumentumot ujra raktam a skypemat és betudtam jelentkezni!!!!MŰKÖDIK Köszönök mindent neked! :D
2015. jan. 29. 19:09
 7/7 CspCsj ***** válasza:

Ez nem rajtam múlt.

Tudsz te ha akarsz, gratulálok! :D

2015. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!