Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez mitől van vagy mivel tudom...

Ez mitől van vagy mivel tudom törölni?

Figyelt kérdés
Egy olyan gondom lenne hogy ha sokáig nem nyulok a géphez valami solved nevű valami bekapcsol és procit 100% pörgeti. Ugye a feladatkezelőben nésztem hogy ugy hagytam de ha megmozdítom az egeret mindjárt bezárja.Már próbálkoztam az eset smart 8,anti malware, meg valami hitman proval de nem találják meg mint virus de már nagyon idegesít ha ugy hagyom a gépet 5-10 perce 60 fokra melegszik a proci.
2015. jan. 30. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
A pontos neve kellene ! töltöttél le valamit ugy hogy előtte a letöltés vezérlőt töltötte le a gép és utána a programot ?
2015. jan. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen volt olyan de nem tudok pontos nevet mondani mert csak anyit ir ki a feladat kezelő hogy solved és amint rákatinrtanák eltünik és semmi nyoma sincs.
2015. jan. 30. 10:08
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!