Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Farcray 4 uplay-es vagy...

Farcray 4 uplay-es vagy steam-es game?

Figyelt kérdés
uplay-es... de akkor mért lehet megvenni a steam-en? de nem is ez a gondom.Szóval megvettem a boltba és telepítettem (uplay)és eszt írta ki indításnál: fatal error file system failure aborting execution. utána néztem a neten és csak steam-es oldalakra tévedtem,ahol talán van rá megoldás,de úgy néz ki ahoz előbb települve kell h legyen a steam-en,de ahoz meg kellene vennem .tehát mi a megoldás? előre is köszönöm a válaszokat.

2015. jan. 30. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Rakd fel a uplay klienst először is, miután felraktad, aktiváld be ott a kulcsot a uplay kliensben játékok hozzáadása menüpontnál, ezt követően telepítsd fel a kliensből a Far Cry 4 menüpontjánál.


Steamen is meglehet venni, csak ha onnan indítod el, akkor a uplay kliens is egy időben fut vele.

2015. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ.......még mindig ugyan az a gondom indításnál! fatal error file system failure aborting execution.
2015. jan. 31. 01:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Fatális hiba, a rendszer indítási kísérlet meghiúsult.


Próbálj meg egy új drivert leszedni a videókártyához, a Physx-et rakd fel, meg a DirectX 9,10,11-et.


Ha így se, akkor jobban jársz ha feldobsz egy Win7 64bites rendszert, ismerősnek 8.1 alatt szintén kifagyott.

2015. jan. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Utolsó előtti hozzászólásban írják, hogy:

" did was drag and drop

the data_win 32 file into the bin folder and problem solved the game works perfect i also draged any file that wasnt in a folder into the bin folder"


Egérrel belehúzta a data_win32 fájlokat, a bin mappába és a probléma megoldodott a játék tökéletesen fut, csak néhány fájlt dobtam bele ami nem volt benne a bin mappában.


Próba szerencse! Jó játékot ha beválik!

2015. jan. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
érdekes módon a 3-ik újra telepítés után gond nélkül elindul.valami a helyére került,azért köszönöm a válaszokat.:)
2015. febr. 5. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!