Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter strike global offensiv...

Counter strike global offensive-ben hogy tudok hozzájutni a legkönnyebben skinekhez?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 21:48
 1/4 anonim válasza:
Versengőben vagy veszel a piacon.
2015. jan. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a gáz hogy nem minden versengőnél kapok. Csak random emberek kapnak ez kicseszés. Egyébként milyen skinek esnek? Mert gondolom csak centesek..meg ládák?!
2015. jan. 30. 22:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak centesek meg ládák,ezek a leggyakoribbak,de én már nyitottam bayonetet is versengőn nyert ládàból.(A történet vége az hogy eladtam de ez más téma XD.)
2015. jan. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha gyorsan akarsz jobb skinekhez jutni legegyszerűbb ha töltesz fel annyit hogy vegyél 1 kulcsot,majd azt elcseréled egy-max két euróval többet érő skin-re(az se baj ha csak kb 50 cent el többet érőre)és aztán azt eladod veszel abból 1 kulcsot és máris van rajta egy-két euró haszon.És aztán újból megcsinálod ugyan ezt.Minél több lesz annál nagyobb lesz egy alkalom után a haszon pl.:egy asiimov awp-t eléred már 1 eurós haszon lesz 1 alkalommal.


Remélem segíthettem ha kérdésed van írj,vegyél fel skypen

nevem:Holecz Ádám

2015. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!