Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogy tudnék hozzájutni mezőgaz...

Hogy tudnék hozzájutni mezőgazdaságban tevékenykedő cégek, vállalkozások listájához legkönnyebben (név, mail cím)?

Figyelt kérdés

Cégem olyan terméket gyárt, amelyet a mezőgazdaságban nagy számban használnak (trapézlemez). El szeretnék jutni minél több gazdaságoz.

Már keresgéltem sokféleképpen, de nem találtam eddig olyan listát, amiben cégnév és mail cím is szerepelne együtt. Ha ilyet találnék, sok munkát megspórolhatnék. Van ötletetek, hogy hogyan tudnék ilyen listához hozzájutni?



2014. nov. 15. 20:53
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%
Veszel egy adatbázist. Sajnos pártízezerért már lehet venni ilyen-olyan gyűjtésű adatbázisokat, amik alapján aztán szét lehet spamelni a világot.
2014. nov. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem első körben a Magyar Kereskedelmi és Iparkamarát keresd meg a kérdéseddel: mkik@mkik.hu
2014. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. nov. 15. 22:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A mezőgazdasági cégek nem a Kereskedelmi és iparkamarához tartoznak, hanem az Agrárkamarához.
2014. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!