Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy miután...

Miért van az, hogy miután játszottam a Counter Strike Global offensive-vel, és kikapcsolom a gépet, akkor kiírja, hogy háttérben futó programok leállítása, de csak akkor írja ki, miután játszottam vele?

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 13:56
 1/3 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés ez a gépet tönkreteheti?
2015. febr. 1. 13:58
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Ez nem baj, csak legfeljebb zavaró, ha sokáig tart.


Leállításkor a Windows rendszer az összes látható, vagy háttérben futó programnak leállítási parancsot küld. Rendszerint a programok hamar leállítják magukat, de néhány esetben ez tovább tarthat. Ilyenkor a Windows üzenetet küld a felhasználónak, és ezt látod. (rendszerint listázza is az adott programokat, de ha üres a lista, akkor pont a megadott várakozási idő határán záródhattak be, ezért nem látni semmit)


Valami hasonló, csak magyarul:

[link]

2015. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,csak azért kérdeztem,mert az előző gépemnél íhy kezdődőt,majd ez lett a veszte.De a régi gépen nem volt rajza a cs.
2015. febr. 1. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!