Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Internet Explorer blokkolás?

Internet Explorer blokkolás?

Figyelt kérdés

Blokkolja az Internet Explorer-t ez a mystartsearch..

A Malwarebytes folyton PUP vírusokat észlel,nem tudom mit lehetne csinálni. :( Segítsetek légyszi



2015. febr. 1. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia a javaslatom:

1 start menü > vezérlőpult > programok és szolgáltatások kikeresed ezt a mystartsearch-et jobb klikk és eltávolítás

2 megnyitod az internet explorert beállítások(fogaskerék) > bővítmények > keresésszolgáltatók > mystartsearch (jobb klikk rá) > eltávolítás

3.start menü > keresésbe vagy futtatásba beírod, hogy regedit > HKEY_CURRENT_USER > software > mystartsearch > jobb klikk > törlés

még ne lépj ki a regeditből hanem keresd ki a HKEY_LOCAL_MACHINE > software > mystartsearch mappát > jobb klikk rá > törlés

Szóval ezt mind végig kell csinálni de ha másik böngésződ is van és azt is megfertőzte akkor még visszajöhet onnan, tehát ilyen esetben annak a beállításaiban is törölni kell a keresésszolgáltatók listájából.

Egyenlőre ennyi írj ha elakadtál.

2015. febr. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már nem is találom a gépen,csak az IE-ben...

Holnap beviszem egy számtech-esbe,vagy ötlet?

2015. febr. 1. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól értem,hogy a vezérlőpultban a programok között és magában az IE-ben sincs ott?

Nekem is volt fenn a gépemenn ez a f*s de én megtaláltam. Lásd 1 és 2 pontok.

2015. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!