Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az emberek miért nem szeretik...

Chiharu kérdése:

Az emberek miért nem szeretik az Internet Explorert?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember akivel találkoztam nem szereti az Explorert. A legtöbben a chromot, vagy a firefoxot használják. Nekem igazából személy szerint böngésző-böngésző, mert nem nagyon foglalkozom a gyorsasággal, de az Explorert, és az Operát használom. Szeretném megtudni, hogy pontosan milyen baj van vele? Nem szeretnék senkit, vagy semmit megsérteni, de ha valakinek lassú, vagy nem biztonságos, vagy túl sokat foglal, stb. akkor ne használja, nem? De úgy vettem észre, hogy itt már több van annál, hogy nem ideális az embereknek. Itt már valami más probléma van, és nem tudom mi az. Szeretném megtudni. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. :)

2015. jan. 21. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sznobizmusból használnak Chrome-ot meg Firefox-ot. Nekem is az Explorer jön be jobban.
2015. jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Hát egy visszatérő filozófia és gazdasági problémát feszegetsz, ami elég nagy gondot jelent a világan tudniillik.


Eme problémának a megvizsgálása összetett, több szempontból kéne elemezni ahhoz, hogy tág képet kaphassunk. Külön bizottságot kéne létrehozni, hogy feltudjuk mérni pontosan ennek az okát.

2015. jan. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én is IE-t használok, legalábbis többnyire (most épp nem...). Viszont azt érdemes tudni róla, hogy a biztonságossága nem túl jó. Sajnos túlságosan a rendszer része, így vírusok könnyebben telepszenek meg rajta. Pl a rendőrséges vírust ha IE-n kapod meg, akkor az egész géped blokkolva lesz, Chrome-on újraindítod a böngészőt és kész. Programozói oldalról pedig olyan böngésző, ami a legkevésbé jól ismeri/használja HTML szabványait, sokszor másképpen használja, mint az összes többi, ami plusz programozói feladatot jelent, hogy egységesek legyenek a weboldalak.
2015. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es: Nagy gondot jelent a világnak?...Ezt nem értem. Egy böngésző?...Elnézést, de nem sokat tudok erről a témáról...
2015. jan. 21. 19:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert lassú, és régen ha valamit nem http-vel kezdtem az nem is létezett. Szóval már úgysem váltanék vissza, Chromenál maradok örökre.
2015. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

2-es vagyok.


Több, mint valószínesíthető hogy az IE a háttérhatalom által beépült kémprogram, ami információkat szerez meg az adott személy szexuális beállítottságáról és szokásairól.

2015. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem. Viszont akkor pontosan miért is utálják az IE-t? Miért nem lehet csak szimplán nem használni? Aki használja az had használja, aki meg nem az nem. Miért kellett az embereknek ennyire elutasítaniuk a böngészőt?:(
2015. jan. 21. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Más meg a szandál+zokni kombinációt utálja, mert fújj. Oké, hogy ő maga nem venne fel ilyet, de másokon is zavarja. Ez van. IE meg sokakat irritál.
2015. jan. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindig lesznek olyanok, akik az újjal akarnak nagyképűsködni. És hangoztatják, hogy te milyen elmaradott vagy, ha IE-t használsz:)
2015. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnálatos...:/ Na, de nagyon köszönöm az értelmes válaszokat! Minden válasz hasznos volt számomra. Ha van kedvetek, és tudtok hozzáfűzni jöhetnek a válaszok. ;)
2015. jan. 21. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!