Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet MS Word-ben...

Hogyan lehet MS Word-ben egyéni képet beállítani oldalszegélynek?

Figyelt kérdés
Külső képet kéne beállítani oldalszegélynek, de nem találom sehol, hogy hogyan kell. 2013 Office-om van.

2015. febr. 2. 10:30
 1/5 CspCsj ***** válasza:
2015. márc. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de egyéni képet kéne megadni oldalszegélynek, itt meg csak ClipArt képeket lehet vagy vonalakat.
2015. márc. 11. 10:59
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Gondolom megvan már a kép, ami mondjuk ehhez hasonlóan néz ki:

[link]


Ha csak egy-egy oldalra kell:

- beszúrod a képet az adott oldalra

- jobbgomb a képen > Szöveg körbefuttatása > Szöveg mögé

- a kép sarkainál és az oldalai közepén lévő kis átméretező jeleknél fogva a lapra méretezed.



Ha a dokumentum minden oldalára szeretnéd a képet, akkor az Élőfejbe szúrd be és ott méretezd át. (az Élőfej megjelenítési módja miatt olyan lesz, mintha tejüveg mögé dugták volna, de nyomtatáskor jó lesz)

2015. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát nem egészen.

Egy kisebb képről van szó és ismétlődnie kéne, de közben már megoldottam, beszúrtam vásznat az élőfejbe és körberaktam vele, csak lehetne egyszerűbb megoldása is.

2015. márc. 13. 09:59
 5/5 CspCsj ***** válasza:

Még Publisher-ben is csak valami kiherélt módon lehet automatizáltan csinálni:

[link]


Alakzat beszúrás > Alakzat formázás > BorderArt > de csak valami nagyon leegyszerűsített, ClipArt-szerű képpel működött nálam és nem is fordította a képet, szóval inkább a kézi módszer ahogy te is írtad.

2015. márc. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!