Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidra olyan alkalmazás...

Androidra olyan alkalmazás hogy az olvasott word dokumentumot bezárás után ugyanonnan tudjam folytatni?

Figyelt kérdés
Pdf-el automatikusan onnan folytatja ahol abbahagytam az olvasást, de most egy könyv amit olvasok word dokumentumként van meg és könnyebb lenne ha újbóli megnyitás után oda ugorna ahol abbahagytam.

2015. jan. 29. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Coolreaderrel pl
2015. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miutan konyvrol van szo, feltetelezem, nem akarod tenylegesen szerkeszteni. Igy azzal jarsz a legjobban, ha konvertalod PDF-e, es utana a megszokott olvasoddal kezeled. A PDF olvasok jellemzoen jobbak a konyvolvasasra, mint a szovegszerkesztok.


PDF-et legegyszerubben (es koltseghatekonyan) egy Libreoffice (vagy a korabbi, Openoffice) telepitesevel csinalhatsz. Letoltod, feltelepited egy szamitogepre, megnyitod benne a konyvet, export to PDF, es az eredmenyt felmasolod.


Egyebkent a napokban jelent meg a MS Office Androidos valtozata (eddig beta volt vagy developer preview). Gyanithatoan ez a legjobb doc szerkesztesere mobilon. (ha nem csak olvasni akarod)

2015. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha már könyv, akkor ePub-ra konvertáld. Az egy elterjedt ebook formátum és ahhoz van rengeteg alkalmazás. Könyvjelzőket, kiemeléseket, megjegyzéseket stb tudsz hozzáadni, állíthatod a betűméretet és ahhoz tördeli a szöveget.

Ezeket a pdf-nél nem tudod. Ott a szöveget sem tudod tördeni, hanem fix lesz.


Szedd le a calibre-t a gépre, vagy van droidra is converter. vagy akár online konverterrel is lehet. pofon egyszerű én egy rakás könyvet olvasok így.

2015. jan. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!