Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AutoCAD 2012-2015? Oktató...

AutoCAD 2012-2015? Oktató program?

Figyelt kérdés
Véleményeteket szeretném kérni AutoCAD program tanulásához bevállt oktató programokról, illetve internetes forumokról.. Valamint melyik a legelterjettebb verzió amit leginkább célszerű használni, azaz van e különbség pl:2012 és 2014 AutoCAD között. Melyik és milyen oktató programot lenne érdemes használni rá, kérem aki tanácsokat tud ebben adni, szivesen fogadom!

2015. febr. 2. 12:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Első sorban autoCAD 2012-ről kéne oktatási anyag, ha lehet, ha nincs akkor szivesen váltok arra amelyikre érdemes
2015. febr. 2. 14:58
 2/5 Gábor_79 ***** válasza:
Az NCore-on fent vagy? Még a piratbayről töltöttem le számos ilyen témájú PDF-et, ami a mai napig megvan és helyel-közzel futtatom. Hogy mennyire hatékonyak nem tudom, de több a semminél. A '12-es verziójával ismerkedtem, mert akkor azt tudtam telepíteni a gépemre. Ilyenek mint AutoCAD 2012 For Dummies, AutoCAD 2012 Bible, AutoCAD 2012 and AutoCAD LT 2012_ No Experience Required (Autodesk Official Training Guide) néven. Ha van ötleted, hogy küldjem el a torrent fájlt, akkor megteszem.
2015. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fent vagyok, nem találok konktrét oktató programot, pedig akarom és muszáj is tanulnom. Csak mivel nem tudok perfekt angolul és németül (csak kicsit) ezért kizárolat csak magyar nyelvü oktató program jöhet szóba...
2015. febr. 3. 07:40
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
De a program az magyar nyelvű? Magyar nyelvű oktatóanyagot én sem találtam, talán csak fizetőset. Mindenesetre az is több a semminél, sőt. Ha a szakmában akarsz ténykedni, eleve kell nyelvismeret, ha nem kulimunkásként akarsz dolgozni.
2015. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:
Én ezt találtam az említett oldalon: "Up and Running with AutoCAD 2012.pdf" Ellenben egy ilyet "AutoCAD 2009 Hun Felhasználói kézikönyv.pdf", meg ugyanazt a "AutoCAD.2012.for.Dummies.eBook-TRN"
2015. febr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!