Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Töröltem az egyik patriciót...

Töröltem az egyik patriciót hogyan tudom visszarakni?

Figyelt kérdés

Két patricio volt a gépen.. C amin a windows van és egy E amire játékokat meg stb-t telepitetem

Ezt az E patriciot akartam eggyesiteni a c-vel..

Töröltem és utánna a c-t nem tudtam kiterjeszteni nem engedte. Utánna uj patriciot akartam létrehozni de ezt nem engedte ezt irta:Nincs elegendő hely a lemezen a folyamat befelyezéséhez. :(


2015. febr. 4. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Live CD-ről egyesíthetnéd a 'patriciókat' GParted-del például, de az írásképed alapján legyen inkább csak annyi, hogy létrehozod újra azt a régi E: meghajtót, amit egyszerűen úgy tehetsz meg, hogy megnyitod a Windows lemezkezelőjét, és mivel eltávolítottad az E: meghajtót, ezért keletkezett a winchesteren lefoglalatlan terület, tehát ott lesz valami új partíció / kötet hozzáadása, és a maximális méretet add meg, ilyen egyszerű.

Nem tudom, hogy mire írta ki, hogy nincs elegendő hely, valamit elronthattál, próbáld meg újra ezt a dolgot.

PARTÍCIÓ!

2015. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát c az tele van de nemhiszem hogy azért kb 1.3gb van rajta hely
2015. febr. 4. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyan törölted azt a partíciót? Ugye nem úgy, hogy kijelölted a rajta lévő könyvtárakat és megnyomtad a törlést?
2015. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A lemezkezeloben
2015. febr. 5. 15:32
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nemtudom létrhozni azt az E meghajtot
2015. febr. 5. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!