Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismer valaki olyan alkalmazást...

Ntoni kérdése:

Ismer valaki olyan alkalmazást, amivel egy képböl térképformátumot lehet késziteni?

Figyelt kérdés
Egy játék térképét szeretném felhasználni valamilyen androidos alkalmazásban, hogy POIkat tudjak elhelyezni, de nem találtam olyan appot, ami egy sima képpel boldogulna, csak különböző térképformátumokat kezelnek.

2015. febr. 4. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg azért van, mert a kérdés pont annyira zavaros, mint az elképzelés. Pontosan milyen alkalmazás, pontosan milyen file, stb...
2015. febr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ebben van igazság, valóban kacifántosan tettem fel a kérdést :/

Szóval. A cél az lenne, hogy egy képre (pl. JPG) POIkat tudjak elhelyezni, vagy törölni. Semmi extta távolság számitás, navigálás vagy ilyesmi.

Erre kerestem androidos appot, de nem találtam, mert egyik sem képes beolvasni JPG formátumot.

2015. febr. 5. 05:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!