Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek megéri manapság...

Szerintetek megéri manapság iphone 5s-t venni még?

Figyelt kérdés
Most tervezem a telefoncserét és iphone 6 vagy 5s-t vennék, de nem tudok dönteni

2015. febr. 4. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A legtobb 'iAkarmi' termek nem eri meg.

Az iPhone 5 meg kulonosen gyer lett...

2015. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én mélységesen Apple-ellenes vagyok, de ez a munkámnak köszönhető, még a Linuxos cuccokkal sem szíttam annyit, mint az Apple-termékekkel. Ennek dacára azt mondom, hogy ha csak az számít neked, hogy seamless legyen a swipe, és fussanak az apple appok, akkor meg KELL venned. Minden ellenkező esetben óvakodj tőle!
2015. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megéri. Az, hogy 5s vagy 6 azt te találd ki. Nekem személy szerint a 6 túl nagy volt, ezért nem is vettem.

Az 5s 2-3 évig még tuti támogatott lesz és mindenre meg fog felelni, a 6 szintén.

Én azt ajánlom, menj be szolgáltatóhoz vagy MediaMarkt-ba és a kiállított darabokat nézegesd meg. Amelyik jobban bejön azt.

2015. febr. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!