Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egyik napról a másikra eltűnt...

Egyik napról a másikra eltűnt az asztalról a tartózkodási hely érzékelő (időjárás) azt írja:Nem lehet kapcsolódni a szolgáltatáshoz) Segítene valaki segíteni, hogy éjszaka ki vitte el, hova lett?

Figyelt kérdés

#Windows 7 #eltűnés #tartózkodási hely érzékelő
2015. febr. 5. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali! Találtam rá megoldást!

(Szükséges a megoldáshoz a rejtett mappák láthatósága)

Menj a "C:\Users\FELHASZNÁLÓNEVED\AppData\Local\Microsoft\Windows Live\Services\Cache", nyissad meg a"Config.xml-t" ne csinálj benne semmit, csak mentsed újra a fájlt.(Én Notepad++ -al megnyitottam, lelapoztam a legaljára, entert nyomtam majd kitöröltem az entert és mentettem) ezután restartold a géped, vagy ha lustavagy akkor zárd be a sidebar.exe-t és indítsad újra.

Nekem ez működött!

2015. febr. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 huli68 válasza:
Nekem ugyanez történt, a leírásod szerint jártam el, műxik köszi
2015. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sziasztok, bocsi írtad hogy mit kell megnyitni, odáig eljutottam, de hogyan mentsem le, leírná ezt valaki nekem, mert ezt a részét nem értem. Köszi előre is.
2015. okt. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha jegyzettömbbel nyitottad meg, akkor Fájl>Fájl Mentése, és kész.
2015. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!