Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Meik az a program amelyiket a...

Meik az a program amelyiket a "magán nyomozók használnak" "a telefonra az a dolog amelyikel lehet halani a telefonos beszélgetéseket és a kamerája segitségével a környezetet?

Figyelt kérdés
a barátnőm lehet,hogy meg csal és udni szeretném,probáltam el kérni nem adja oda a mobilját.
2015. febr. 5. 21:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Most nem csak azért, hogy veszekedjek veled, de én egy normális nő helyében szóba sem állnék veled, úgy írsz, mintha kisegítő iskolába járnál, ne csodálkozz, hogy ilyen nyelvi adottságokkal csak olyan csajt találsz, aki jobbat keres nálad!
2015. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Ha buncselekmény,akkor nem is érdekel :) de egyébként a haveromal csla meg már rá jötem :) még nem szoltam neki :) majd sex után :)
2015. febr. 6. 13:01
 13/13 tabaki ***** válasza:
Hajahaj, újabb adalék a jellemedhez... A Mónika Showra gyúrtok, vagy mi? Azt hiszem, ez már nem annyira a Számítástechnika>>Programok kategória, mint inkább valami nemtommicsoda. Szoftveres megoldása nincs -- ritkán, de sajnos, ez is megesik.
2015. febr. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!