Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a sims 4?

Miért nem megy a sims 4?

Figyelt kérdés
Már a 2. gépet vettük meg. A sims 4 a számítógépemen közepes grafikával vagy laptop mód bekapcsolásával ment úgy ahogy, most egy laptopot vettem mert a videó kártya elvileg jónak kéne hogy legyen. Az ultra grafika nem megy rajta a magas pedig egy kicsit laggol. Mar meg őrülök tőle hogy az EA nem tud egy normális játékot csinálni ami bárki gépén elfut. >.<

2015. febr. 5. 22:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
>> A gépem egy Dell latitude e6400-as.
2015. febr. 5. 22:57
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon harmatos gép, ne csodáld, ha nem fut rajta jól. Az EA pedig... amire ráteszi a kezét, abból sok jó nem szokott kisülni. Elég profitorientált társaság.
2015. febr. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak erre volt most pénzünk és jókat hallottunk róla eddig :'( És az EA.....inkább nem mondanék róluk semmit...gyártják a sims sorozatokat aztán panaszkodunk hogy nem megy....pénzéhesek...
2015. febr. 6. 00:29
 4/16 anonim ***** válasza:
igazából a 3hoz képest még minőségi lett.. mármint ha a teljesítményt és gépigényt nézzük
2015. febr. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen a 3. még rosszabb volt az tény, de azért szerettem volna ha legalább normálisan elmenne a gépemen ha már a játék kedvéért vettünk egyet -.-
2015. febr. 6. 00:55
 6/16 anonim ***** válasza:
Az EA eddig nagyjából minden sorozatot megölt, amire rátette a mancsát, tudom, nem dob fel.
2015. febr. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán de nagyon ideges vagyok tőle...Kidobtam az ablakon felesleges pénzt (13000 a cd, és még a gép) :''(
2015. febr. 6. 01:09
 8/16 anonim ***** válasza:

Igazából még éppen, a legalacsonyabb grafikai beállítások mellett vinnie kéne a játékot.

Milyen op.rendszer van a gépen? AZ összes driver fent van? Mennyi RAM van benne?

2015. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Most már úgy ahogy okés a játék magas grafikán 2 medium beállítással. A gép adatai:


Processzor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8700 @ 2.53GHz 2.54 GHz


Telepített memória (RAM): 2,00 GB

Rendszer típusa: 64 bites operációs rendszer


A videókártyám Intel HD x4500 (nem biztos hogy jól írtam)

2015. febr. 7. 18:40
 10/16 A kérdező kommentje:
Operációs rendszer: Windows 7 Ultimate (de nemsokára 8-ra váltok)
2015. febr. 7. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!