Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Teamspeak 3 szerver csatlakozá...

Teamspeak 3 szerver csatlakozási hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Épp egy TS3 szervert készítek sajátgépről (Win8.1), és adódott egy problémám.

Localhostról simán feltudok menni a szerverre, viszont ha rendes IP-ről próbálok, akkor felenged rá, de pár mp múlva megszólal, hogy: Connection lost.


Portok ki lettek forwardolva, csináltam statikus IP-t, mindent megpróbáltam, az egész google-t átfésültem, de semmi eredménye.

Valaki valami ötlet?


Portok:


9987 - UDP

10011 - TCP

30033 - TCP


2015. febr. 9. 16:38
 1/2 Bazsa74 válasza:
A szervert átengedted manuálisan a tűzfalon? Az erőforrás figyelőben a hálózat fülön megtudod nézni, hogy a ts szerverhez mely figyelőportokat nyitja meg. Azokat is át kell manuálisan engedned protokoll szerint a tűzfalon. Nekem csak ekkor működött.
2015. febr. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bemenő, illetve kimenő szabályokhoz is hozzáadtam mind a három portot, most 5 percig működött a szerver, feltudtak jönni a haverok, de amint én leléptem a szerverről abban a pillanatban connection timed out. Azóta nem működik..

:(

2015. febr. 9. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!