Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet törölni egy 2. O....

Hogy lehet törölni egy 2. O. P. rendszert Windows 8.1 mellöl? Többi lent.

Figyelt kérdés

Windows 8.1 mellé feltelepítettem a Win 10 Technical Preview-ját,de most szeretném mégis letörölni,hogy tudnám teljesen törölni,hogy még a rendszer indításakor se jeleljen meg a választási lehetőség,csak simán elinduljon a Win 8.1?


Köszönöm a válaszokat előre is.



2015. febr. 10. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A rendszerindításos problémát azt úgy tudod megoldani, hogy beírod a futtatásba, hogy msconfig , és ott a rendszerindítás fülön ott látod az induló rendszereket. ott egyszerűen rákattintasz a win 10-re, és alul rámész a törlésre.


Ezzel a fájlokat még nem törölted, csak kivetted az induló rendszerek közül, így nem fogja megkérdezni, hogy melyiket akarod indítani.


A fájlokat úgy tudom, hogy nem mind lehet kitörölni, csak a partíció formázásával. Vannak olyan fájlok, amiket ki lehet törölni, de a system32 mappát biztos, hogy nem.

2015. febr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 fukapapa27 ***** válasza:

#1 válaszoló válasza jó, de egyszerűbb ha meg van az AIDA64 Extrém, ott rá mész baloldal a Szoftver opcióra és ott az automatikus indításra és ott ohalyod szerint választhatsz!!!

Esetleg ha mostanság telepítetted a Win 10 akkor menj a rendszer visszaállításra és állítsd az előtte való dátumra de itt vigyázz mert amit után installáltál azt is leveszi!

2015. febr. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült ezzel sikerült megoldani a dolgot.
2015. febr. 11. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!