Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 8 as gépnél, windows...

Win 8 as gépnél, windows indulása után ha bejelentkezek egy fekete képernyő fogad az asztal helyett, mimlehet a baj?

Figyelt kérdés
Este ahogy bekapcsoltam a gépet és bejelentkeztem, bejött egy windowz installer frisitő ablak amit nem lehetett bezárni csak elinditani. Igy is tettem, feltelepitett egy rakás programot amik nem igazán tetszettek, plane hogy közben az avast egy folytában riasztott, utána letöröltem mindet majd csináltam egy rendszer inditási vizsgálatot.azota mamindig egy fekete képernyő fogad az asztal helyett bejelentkezés után, csak a ctr-alt-del parancsra reagál a gép ha a feladat kezelőben leállitom a " futtatás egyszer" folyamatokat vissza kapom az asztalt. De ujra inditásnál ugyan ezt végig kell játszanom, mit lehet tenni, mi ez?
2015. febr. 11. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem telepísd újra a gépet, mert valamit nagyon elbasztál
2015. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt csak legvégső esetben s5eretném, mert nem o4thon vagyok legalább 1 honapig még, és csak neten keresztül birok windows helyre állitást csinálni, amit a korlátolt mennyiségű netem nem viselne jól.
2015. febr. 11. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!