Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért dobja le a tabletem a...

Miért dobja le a tabletem a programokat?

Figyelt kérdés

Vettem egy opendottot ès újjabban egyfolytában ledob mindent a virtuális billentyűt folyamat ès egy mondatot nem bírok írni anèlkűl hogy le ne dobná a billentyűzetet. Ilyenkor töbször ki kell, hogy lèpjek hogy egyáltalán mikor rá koppintok arra a mezőre hogy írjon bejöjjön. De újjabban már a youtubot is ledobálja filmnèzès közben ès ami a nagyobb problèma igazi pènzben szoktam pokerezni már csak nèha nèha de azt sem hobbi szerűen hanem mellèkkeresletkènt erre tegnap azt is ledobta. Eddig csinált olyat, hogy lefagyott de gyorsan kilèptem meg vissza ès jó volt sosem dobott le. Akkor mostmár megnyitom a skypot ès azt írja ki hogy meghibásodott egyre lassab ès akadozik egyre jobban nem tudom mit is csinálhatnèk vele. Ezek a programok vannak rajta.

Cc cleaner, anti virus, cm security, meg 3 játèk. Android 4.4 van rajta kitkat,



2015. febr. 11. 10:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Tegnap mèg azt is kiírta mikormtöltöttem le a play árúházból hogy valami kapcsolati korlátozás időtúllès miatt megszakadt
2015. febr. 11. 10:37
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy új eszközök után keres? Mit tudok tenni?
2015. febr. 11. 10:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Lehet az a baj, hogy sosem frissítettem semmit?
2015. febr. 11. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem szed le az egyik programot minek rajta anti vírus ha van rajta security program csak belasitja a tabot.
2015. febr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vissza állítottam a gyári beállításokat, közben android rendszer frissítès v.1.01. Ez nem tudtam mimvolt de letöltöttem ès frissített mindent. Most úgx működik mint az új. Viszont a vírusírtót mièrt ne rakjam ra? Nem kell az neki? Nem jobb ha fent van?
2015. febr. 11. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!