Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Camera Raw hiba, mit tegyek?

Camera Raw hiba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs engedélyezve a Camera Raw formátumú szerkesztés.


Sziasztok!


A minap szerettem volna PS-sel panoráma képet készíteni, tutorial alapján, de sajnos az elején elakadtam. Mivel kellett hozzá Bridge, oké, felraktam. Majd pedig mikor megnyitom a Bridge-t, kijelölöm a képeket, jobb egér, megnyitás Camera Raw alkalmazásban...akkor pedig a téma alcímében olvasott hibát dobja ki. Utána olvasható még a következő: A Camera Raw formátumú szerkesztéshez az szükséges, hogy előzőleg legalább egyszer elindítsanak egy feljogosító terméket. Na én ezt nem tudom hova tenni. Gondoltam licenc problémára, de aktiváltam mindent. Olyat is olvastam, hogy ez csak eredetivel működik...


Verzószámok:


Camera Raw: 8.7.1.311

Bridge: 6.1.0.116 x64

PS: 2014.2.2 20141204.r.310 x64



2015. febr. 11. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
nyisd meg a raw fotót ps-ben és próbáld utána
2015. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ment közben az is, de semmi
2015. febr. 11. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
pedig liszensz gond lesz ez. (nekem működött) a ps sem hívja meg a camera raw-t?
2015. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Camera Raw nélkül is lehet panorámaképet készíteni PS-ben.
2015. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha raw fotókról van szó akkor a ps sem nyitja meg camera raw nélkül. nem? (hiszen az tartalmazza a különböző gépek raw formátum olvasásához szükséges információkat)
2015. febr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Psben megtudom nyitni, de csak egy képet egyszerre, mini bridge menü sem található benne! Amúgy a képek JPG-k de azt írták, hogy az sem lehet akadály!
2015. febr. 11. 17:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jpg akkor teljesen felesleges a camera raw-al bohóckodni. Az raw fotóknál kell...
2015. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2015. febr. 12. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!