Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lenne a kérdés. M, hogy az...

Az lenne a kérdés. M, hogy az Origin játékokat lehet szerezni ingyen? On.

Figyelt kérdés

Hallotam hogy van on the house, de ezen kívül van? Tudom hogy a steamnak van egy játéksorsolos honlapja, ahol egy bizonyos érték fölött jelentkezhetsz, és részt vehetsz a sorsolás


Csak komoly választ kerek! Köszönöm



2015. febr. 11. 14:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elégedj mg az on the house akcióval.
2015. febr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez ugye vicc?

[link]

2015. febr. 11. 14:36
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, biztos igazi, elvégre oda van írva!!

Csatatér 4 CD Key Generator Tool, tuti mükszik.

2015. febr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tabaki ***** válasza:
Tyű, de megbízhatónak látszik! „Site is Safe and Secured”. Biztosan a kódgenerátorral aktivált Kasperskyvel ellenőrizték.
2015. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

azért köszi a válaszokat

Amugy most olvastam, hogy a steamnek van olyan oldala, ahol játékokat sorsolnak ki, de ez csak 100 $ feleti karival lehet.

2015. febr. 11. 16:51
 6/11 anonim ***** válasza:

A Steamnek nincs olyan oldala.

Van olyan oldal, ahol valóban sorsolnak, és állítólag korrekt, de még én nem próbáltam. De nem a Steam működteti.

[link]

2015. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Bocs evvel nem voltam tisztába... :.(
2015. febr. 11. 17:57
 8/11 A kérdező kommentje:
Ezen lehet? Vagy csak lehúznak?
2015. febr. 11. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:
"Origin giveaways" aztán az ottani játékok 90%-a steames, de mindegy. Picit fárasztó vagy kérdező (már bocsánat), most én is kezdjek el linkelni dolgokat hogy mások olvassanak bele, nézzék meg a képeket? Mert te még ennyire sem voltál képes eddig. Az ilyen oldalak 99%-a felesleges időpazarlás, semmi sincs ingyen, ami meg igen, az sem igazán.
2015. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A reflinkeddel meg húzzál oda, ahova való: (helyettesítsd be kedvenc oltásodat).
2015. febr. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!