Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a katonai virust...

Hogyan lehet a katonai virust kikerülni? (Ami emailen át érkezik és lehet fizetni, ha vissza akarod kapni azokat, amik a gépen vannak)

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy ne nézzük meg az emailjeinket és húzzuk ki a netet a gépből.
2015. febr. 11. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy megnézed az emailt, nem fertőződsz meg. Ha megnyitod a nyilvánvalóan gyanús csatolmányt, mert nem bírod megállni, hogy ne tudd meg, hogy lett öngyilkos XY celeb, akkor fertőződsz meg. Kicsit legyél megfontoltabb, és gondold át, kitől mit nyitsz meg, és rögtön nem lesz baj.
2015. febr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én olyant hallottam, hogy még a csatolmány se látszik és azalatt települ a gépre a gond, amikor olvasod az emailt.
2015. febr. 11. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
meik virusra is gondolsz? Cryptolocker CTB-locker?
2015. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Én olyant hallottam, hogy még a csatolmány se látszik és azalatt települ a gépre a gond, amikor olvasod az emailt."


Én meg olyat hallottam, hogy minden éjjel 2:43-kor lila tehenek repkednek Kazincbarcika felett.

2015. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom, de lehet az.

Csak annyi, hogy emailben terjed,és vagy fizetsz egy bankszámlára vagy annyi a dolgaidnak.

2015. febr. 11. 18:07
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

tartsd magad ettől távol

2015. febr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Csak annyi, hogy emailben terjed,és vagy fizetsz egy bankszámlára vagy annyi a dolgaidnak."


Természetesen létezik, csak éppen van egy kulcsmomentum, ami kell hozzá: Egy tudatlan felhasználó, aki kákattint valamire, amire nem kéne.

2015. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azon kívül, hogy ne nézzük meg az emailjeinket"

15 éve folyamatosan ugatja mindenki, hogy ismeretlen és gyanús leveleket nem nyitunk meg. De azért csak megnyitják.

2015. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!