Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan vegyem fel a sony val...

Hogyan vegyem fel a sony val a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy jó elképzelésem,amely lassan fizikailag fogható alakot ölt. (Elég kreatív vagyok,stilus szempontjából.Elég jól tudok akár egyszerű paintal is jolkinéző ikonokat,képeket készíteni.

Szeretném ha valami végre összejönne,mivel elég sok munkám félbehagytam ponzor,pénz hiányában.)Tudom hogy a Sony elnökének az e-mail címét nem tudjátok,de tanácsot kérnék,hol hivjam fel magamra a figyelmet?

Akár képeket is küldök az előző munkámbol amely félbemaradt.Vagy párezerért eladom ha kell xd,mert nagyon jol néz ki az az ötlet is xd.

Most egyszerűen csak témát akartam csinálni az Xperia telefonomra,de ez addig fajult hogy egy egész rendszert megalkotásának gondolata lett a végkifejlet.Minden icon kör alakú lenne, és a sony lelkét hangsújozná,a ps4 játékonzol kékes hangulatának kihasználásával.Ergonomikus lenne az egész.Nem pedig,egyik kocka icon másik emien.Hogy emeljem ki magam,hogy hé itvagyok?Hol kezdjem?

Segitséget kérek?

Jó érzésel töltene el ha pl.:olyan telefon készülne amelyet én terveztem,álmodtam meg



2015. febr. 11. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy szokott működni a dolog, hogy felmész az adott cég honlapjára, ott keresel egy karrier/career linket, arra rányomsz, és ott nézelődsz. Sokszor van egy olyan álláslehetőség is, hogy ha esetleg neked van ötleted, akkor keresd őket.
2015. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a sony nál olyat hol találok?
2015. febr. 11. 19:55
 3/3 anonim ***** válasza:
sony.hu lap alján ott van az említett karrier link. Meg van egy kapcsolat is mellette.
2015. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!