Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CS:GO-ban versengő eltiltást...

CS:GO-ban versengő eltiltást kaptam lehet ellene valamit csinálni?

Figyelt kérdés

Azért kaptam 7 nap eltiltást mert állítólag túl sok embert rúgta ki a meccsről.2 ember kirugtam vagyis csak szavaztam.

Ekkora szar lenne a valve minden ért eltiltást ad?!



2015. febr. 12. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, vársz. :D


Addig egy sztori:


Haverommal kapott egy hetet, mert őt túl sokszor rúgták ki.

Aztán egy hét múlva lejárt, játszott 2-t, majd poénból kirúgtuk, úgyis vesztett meccs volt, aztán eszünkbe jutott, hogy nem kellett volna. ^^

Így kapott még egy hetet.

Aztán lejárt, megint játszottunk, és szórakoztunk vele, hogy kirúgjuk, de mindig az utolsó F2-t nyomott addig...... amíg a szavazás kezdetekor mindenki véletlen kapásból F1-et és megint kirúgtuk. Megint kapott egy hetet. :D

Vicces volt.......csak nem neki.

2015. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, folytatom.

Aztán vissza jött, majd 6 nap múlva újra kellett indítania a gépét egy versengő közbe.

Hát nem sikerült neki 5 perc alatt.

Így kapott még egy hetet.


Ez összesen négy hét.

Nem rossz.... :D

2015. febr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bmark424 válasza:
Igen ilyenek a szerverek sőt én csak egyet kikkeltem ki akinek 0.0.6 os statja volt... ne tudd mennyire ideges voltam... na de mindegy, mondjuk manapság egyre jobban kezdem megutálni a játékot a sok új szarság miatt, mint pl ez a bann, aminek semmi értelme...
2015. jún. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!