Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem települ fel néhány...

Miért nem települ fel néhány játék normálisan?

Figyelt kérdés

Far cry 4 és black ops 2 feltelepül, rákattintok hogy finish, viszont nem rakja ki a parancsikont sehova, és C meghajtón sincs sehol, ahova települnie kellett volna. Beírom a keresőbe de ott sem találja. Viszont a vinyón foglaja a helyet. Mi lehet a baj?

A segítségeket előre is köszönöm!


2015. febr. 13. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem steames?
2015. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem
2015. febr. 13. 12:38
 3/9 Tengor ***** válasza:
Kérdezd meg a crackert, aki összetákolta a telepítőt. Ilyenkor nála tudsz reklamálni.
2015. febr. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lopott húsnak bizony híg a leve.
2015. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Komplikato ***** válasza:

Némelyik játéknál ha nem eredeti a tűzfal és/vagy vírusirtó szépen beteszi karanténba részben vagy egészben, ami helyet foglalja, de nem látszik. Ritka esetben eredeti játékkal is megeshet ha nem rendszergazdaként telepíted.

Az első esetet ki lehet játszani, ha kikapcsolod a védelmedet és HA szerencséd van nem lesz vírus a crakelt anyagban. Viszont sok olyan program van, ahol ha visszakapcsolod a védelmet, akkor IS beteszi karanténba, azaz újra kell telepíteni megint.

2015. febr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem, és hogyan tudnám kitörölni?
2015. febr. 13. 13:52
 7/9 anonim válasza:
Tölts le a játek.exe fájlját és tedd be a játék mappájába .nekem működött :)
2015. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A játék fájlai közül egy sincs meg, az egész eltűnt nem tudnám hova bemásolni az exe fájlt.
2015. febr. 13. 15:44
 9/9 anonim válasza:
ja értem
2015. febr. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!