Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok Nero-val programo...

Hogyan tudok Nero-val programot telepíteni (nrg kiterjesztésű)?

Figyelt kérdés

Letöltöttem egy nyelvtanuló programot, aminek nrg a kiterjesztése. Azt olvastam a neten, hogy Nero-val lehet megnyitni, így azt is letöltöttem... de innen nem tudok továbblépni, mert mindenhol csak CD kiírásra találok részletes leírást.

A Tell me more nevű programról van szó, jelenleg úgy néz ki, hogy 4 nrg file van. Spanyol 1, spanyol 2, spanyol 3 és egy Spanyol Install nevű. Köszi



2015. febr. 14. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez néró image fájl. Ki kell írni CD-re.
2015. febr. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neróval ki tudod írni lemezre. Ha nem akarod kiírni, akkor Daemon Tools-ba töltsd be, mint bármilyen más lemezkép fájlt.
2015. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja, akkor kicsit összekevertem a szezont a fazonnal :) Kiírni nem akarom, csak gépen kéne, ezért először letöltöttem a Daemon toolst, de nem sikerült telepíteni, aztán letöltöttem a Nerot, ezek szerint teljesen feleslegesen.

Ez alapján csináltam meg Daemonban, de nekem semmi nem történik.

https://www.youtube.com/watch?v=bNVtw_q6U-Y


szóval nem lesz sehol egy olyan ikon, amivel el tudnám indítani, vagy ilyesmi...

2015. febr. 14. 10:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a Demon csak az .iso fájlokat kezeli.
2015. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
átkonvertáltam ISO-ba, de így sem csinál vele semmit. :(
2015. febr. 14. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:

#4

A DAEMON Tools a következő fájlokat kezeli: MDX, MDS, MDF, ISO, CCD, CUE, APE, FLAC, ISZ, CDI, B5T, B6T, BWT, NRG

2015. febr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csatlakoztasd a Spanyol Install képfájlt a DAEMON Toolshoz. Total Commanderben vagy Windows Intézőben keresd meg a BD-ROM meghajtót, ott keresd meg a telepítő fájlt és indítsd el a telepítést. Telepítés közben majd kérni fogja a többi képfájlt (CD-t) is, amikor kéri, akkor a megfelelő képfájlt a DAEMON-hoz kell csatlakoztatni. A telepítés végén ott lesz az asztalodon az ikon, amivel a programot elindíthatod.
2015. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondolom ez a "setup.exe' lenne. Sajna így sem csinál semmit. Na mindegy, úgy látszik ez meghaladja a képességeimet. Mindenkinek köszi a segítséget
2015. febr. 14. 12:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Daemon Tools ugyanazt csinálja mint az általam ritkán használt Magic ISO, virtuális optikai meghajtót hoz létre, ahová be lehet mountolni CD és DVD képeket (iso, nrg). Egy ilyen fájlban kaptad meg a programot. Az iso-t egy tömörítővel ki szoktam bontani egy mappába, onnan telepítem, talán meg lehet tenni egy több részből álló nrg-vel is. Amúgy nem vesztesz sokat, nem olyan jó a Tell Me More program. A netes verzióját használtuk... de nem sokáig. Inkább fénymásolt lapokból tanultunk.
2015. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!