Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok bezárni egy ablakot...

Nem tudok bezárni egy ablakot mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem tudok bezárni egy ablakot kérlek segítsetek. A következőt írja: A windows nem találja a(z) 'C:\Users\user\AppData\Local\Temp\ap.exe'fájlt. Ellenőritte, hogy helyes írta-e be a nevét, majd próbálkozzon újra. Előre is megköszönöm minden válaszolónak.

2015. febr. 14. 14:34
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+ újra indítani próbáltam de úgyis megnyílik és az automatikusan induloó programoknál is néztem de nincs semmi.
2015. febr. 14. 14:37
 2/12 anonim ***** válasza:
Indítsd el a Feladatkezelőt, keresd meg azt a programot, amelyhez az ablak tartozik, vidd rá a kurzort, klikkelj rá bal gombbal, majd klikkelj a jobb alsó sarokban található Feladat befejezése gombra.
2015. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na az előzőt még a második beírásod megjelenése előtt írtam.

Valami feltelepült a gépedre, amit uninstallálni kellene. A legalkalmasabb erre a Your Uninstaller! (vagy más hasonló uninstall) program.

2015. febr. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ de nem működik :(. Próbáltam egy exe fájlt csinálni abba a mappába ahol nem találja az ap.exeét de akkor egy másik ablak jelenik meg: Nem támogatott 16bites alkalmazás
2015. febr. 14. 14:43
 5/12 A kérdező kommentje:
Megpróbálom ezt a your uninstallert.
2015. febr. 14. 14:44
 6/12 A kérdező kommentje:
Rá tettem a gépre most hogyis kéne kitöröknöm és mit?
2015. febr. 14. 14:51
 7/12 CspCsj ***** válasza:
Feladatkezelő ablakban (Ctrl+Shift+Esc) az Alkalmazások fülön jobbgomb a hibaüzenet során > Ugrás folyamatra, majd alul klikkelj a Folyamat leállítása gombra.
2015. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen sikerült köszi szépen :). +megtartom ezt a progit is hasznos lehet még További szép napot és köszi még1szer

Téma lezárva

2015. febr. 14. 14:56
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma bekapcsoltam a gépet és újra előjött az ablak :(.
2015. febr. 15. 09:49
 10/12 CspCsj ***** válasza:
Start menü > Futtatás: msconfig > OK > Automatikus indítás > a listában a bekapcsoláskor induló programok szerepelnek - a kérdésnél megadott mappát keress és vedd ki a pipát (a következő indítástól egy figyelmeztetést fog adni, hogy módosítva lettek az indítási beállítások, de ott meg tegyél pipát és nem jelenik meg, csak ha újra módosítod az msconfig beállításokat)
2015. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!